
Succes voor onze schakers
De jongens van ons schaakteam hebben 16 januari een succesvolle dag gehad, het team is derde van Nederland geworden!
Dat is een succes waar ze niet op hadden durven hopen! Ze ontvingen hun medaille uit handen van grootmeester Loek van Wely. Lees hier meer: https://www.schaken.nl/nk-schoolschaak/nieuws/stedelijk-gymnasium-leiden-wint-nk-vo-beide-categorieen.
Ook interessant
Het ging wat anders dan voorgaande jaren, uiteraard, maar het plezier was er niet minder om! Onlangs vond het NK Karate 2021 plaats. Online welteverstaan (ja, dat kan).
Les krijgen in het Engels? Yes! Vanaf volgend schooljaar kan het op het Leidsche Rijn College! Als eerste school in Utrecht start het LRC met het aanbieden van tweetalig onderwijs (TTO) aan brugklassers.
Op het Leidsche Rijn College kennen we drie soorten brugklassen: de gymnasiumbrugklas, de brugklas voor havo/vwo en de brugklas TTO (tweetalig onderwijs) voor havo.
Op donderdag 18 februari is er van 15:30-16:30 uur een open lesmiddag voor onze TTO brugklas gepland. Deze zal online plaatsvinden.
21 januari van 15:00 tot 20:30 uur
Meer weten over het LRC? Check dan deze korte video! Leerlingen Britt en Nordin laten je de school van binnen zien, interviewen medeleerlingen & de schoolleiding en vertellen je wat er allemaal te doen is op het LRC. Gauw kijken dus!