.jpg?width=1700&quality=70&format=jpeg&signature=c3edc7e5568fec54c6d161dae0eab31a479cb6ce)
Ook dit jaar waren we er weer bij! De Canal Pride!
Ook zo genoten afgelopen zaterdag vanaf je kadeplekje in Utrecht centrum? Het was de derde editie van de Canal Pride en wat was het schitterend weer en
Ook zo genoten afgelopen zaterdag vanaf je kadeplekje in Utrecht centrum? Het was de derde editie van de Canal Pride en wat was het schitterend weer en wat was de sfeer geweldig! Samen met leerlingen en een aantal medewerkers van X11, USG en Unic hadden we wederom dit jaar een eigen boot! Er werd gedanst, gezongen en gefeest dat het een lieve lust was. Prachtig om te zien wat het voor onze kinderen betekenden als ze steeds weer onder een brug tevoorschijn kwamen en met gejuich verwelkomd werden door overvolle kades met enthousiaste mensen. Ze hebben de dag van hun leven gehad!
Ook interessant
De zomervakantie is begonnen! De leerlingen hebben dit jaar weer hard gewerkt, de boeken zijn ingeleverd en de schooltas kan in de hoek.
Enige tijd geleden deelde docent Frans Sascha Mocking haar verhaal en hoe zij zich voorbereid op de reis die zij deze zomer met Edukans naar Kenia gaat maken. Hierbij een update!
Dit jaar bestaat het Leidsche Rijn College 25 jaar, reden voor een feestje. Daarom organiseren we op vrijdag 6 oktober een reünie!
Zo nu en dan kun je genieten van nieuwsitems van gastschrijvers, met deze keer: docent Frans Sascha Mocking. Lees hier haar verhaal.
Donderdag 30 maart kwamen ruim 150 leerlingen naar school voor een Iftar. Dit is een maaltijd die gegeten wordt tijdens de Ramadan, na zonsondergang.
De verduurzaming van ons schoolgebouw vordert gestaag. We nemen u graag even mee!